Tuomarit 2023

Nimi

Kimmo Rajatalo

Catrine Nordström

Jani Haanpää

Markku Rouvala

Tapio Järvinen

Kortti

Seuratuomari

Seuratuomari

Aluetuomari

Seuratuomari

Aluetuomari

Voimassa

19.08.2025

27.04.2026

27.05.2026

23.05.2027

13.06.2027