Golfpörssi

Riittää kun teet yhden ilmoituksen. Ilmoitus tulee automaattisesti näkyviin sekä suomen- että ruotsinkieliselle sivulle. Halutessasi kaksikielisen ilmoituksen lisäät molemmat kielet samaan ilmoitukseen.

Otsikko *
Yhteystiedot *
Sähköposti

Ilmoitukset

  1. Päivämäärä:

    11/08/2020

    Otsikko:

    Ostetaan.

    Viesti:

    Jos sinulla on myytävänä loppukauden pelioikeus tai pelilippuja, pistä viestiä tai soita.

    Marko Tissari.

    Yhteystiedot:

    0407042758

    Sähköposti:

    marko.tissari3@gmail.com

  2. Päivämäärä:

    13/07/2020

    Otsikko:

    Myydään

    Viesti:

    Myydään Nordcenterin pelilippuja 40 €/kpl.

    Yhteystiedot:

    Petter Uuttu

    Sähköposti:

    petter.uuttu@gmail.com

  3. Päivämäärä:

    30/06/2020

    Otsikko:

    Ostan 6kpl pelilippuja

    Viesti:

    Ostetaan pelilippuja nopealla aikataululla.

    Yhteystiedot:

    30.6.2020

    Sähköposti:

    Taneli.Immonen@gmail.com

  4. Päivämäärä:

    03/06/2020

    Otsikko:

    Lippuja

    Viesti:

    Voisin ostaa muutaman pelilipun jos sattuu ylimääräisiä löytyvän. Soita tai laita viestiä.

    Olli-Pekka Remes

    Yhteystiedot:

    0414360778

    Sähköposti:

    ollipekkaremes@hotmail.com

  5. Päivämäärä:

    17/04/2020

    Otsikko:

    Myydään Han-Golf Oy Ab:n osake

    Viesti:

    Myyn hintaan 1€!!

    Yhteystiedot:

    Juanita Adams 0400-753890

    Sähköposti:

    juanita.t.adams@gmail.com

  6. Päivämäärä:

    17/03/2020

    Otsikko:

    Myydään Han-Golf Oy Ab:n osake

    Viesti:

    Hinta: 1 € / osake

    Yhteystiedot:

    Vesa Saares, puh. 0400416675

    Sähköposti:

    v.saares@saares.fi

  7. Päivämäärä:

    07/02/2020

    Otsikko:

    Myyn HanGolf osakkeeni

    Viesti:

    Myyn HanGolf osakkeeni nimellishintaan 1 euro
    Säljer min HanGolf aktie för 1 euro.
    Vänligen kontakta
    Ann Wardi 0405018245
    Epost ann.wardi@kolumbus.fi

    Yhteystiedot:

    Ann Wardi

    Sähköposti: